Komanda

   

Anda Zīra
SIA Norwex Baltic valdes locekle

"Kas darbu nedara, tas par darbu runā. Kas darbu nespēj, tas darbu kritizē. Kas darbu dara, tas klusē, un darbs par viņu runā." /Rainis/

 

Inta Neļubina
Biroja vadītāja

"Sapnis ir jāizdzīvo, ar domām par sapni vien nepietiek. Izdzīvo kādu no saviem sapņiem jau šodien!"

Inta atradīs labāko iespējamo variantu katrai problēm- situācijai. Vienmēr zinoša, izpalīdzīga, un ar iniciatīvu, kas palīdz uzņēmumam augt un attīstīties.

 

Katrīne Jeste
Konsultantu koordinatore Latvijā

"Ejot uz mērķi, dari to ar prieku, aizrautību un kopā ar labiem cilvēkiem!"

Katrīne meklē izaicinājumus, vēlas pierādīt sevi un ik dienu dalās ar dažādiem ierosi- nājumiem un idejām. Viņa nebaidās no jaunā un nezināmā. Vienmēr laipna un smaidīga, parūpēsies par klientu un arī kolēģu labsajūtu.

 

   

Sigita Lukaševiča
Biroja administratore

"Nekad nesaki nekad!"

Sigita lieliski prot sastrādāties komandā, kopīgi radot vajadzīgo atmosfēru un darba kvalitāti. Sigita ir ļoti dzīvespriecīga, viņai vienmēr atradīsies kāds joks, lai smiekli būtu mūsu biroja neatņemama sastāvdaļa.

 

Karīna Rozmane
Galvenā grāmatvede

 

Kaspars Ruševics
Noliktavas vadītājs

"Viss, kas nenogalina – padara stiprāku!"

Atsaucīgs un zinošs, Kaspars reti ir priekšplānā, bet tieši viņš ir tas, kurš rūpējas par Jūsu pasūtī- jumiem. Spēj radīt kārtību haosā, saglabājot mieru un pozitīvu attieksmi.

 

     

Ludmila Hallik
Konsultantu koordinatore Igaunijā

"Apzinoties savu potenciālu un gūstot pārliecību par savām spējām, cilvēks var darīt pasauli labāku." /Dalai Lama/

Ludmila ir enerģiska un komunikabla ar izteiktām līdera īpašībām. Viņas pienākums ir saglabāt mieru un rast izeju bezizejā, motivēt un iedvesmot.

 

Danute Zimnickiene
Konsultantu koordinatore Lietuvā

Danute vienmēr cenšas strādāt tā, lai viņas darba rezultāti sagādā gandarījumu un prieku ikvienam. Atsaucīga, kompetenta perso- nība, vienmēr gatava pilnveidot sevi un izglītoties. 

 

 

 

 

 

 

 Egidija Svite
Biroja administratore Lietuvā

"Diena, kas pavadīta bez smiekliem un mīlestības, tā ir diena, kas pavadīta bez dzīves." (Robin Sharma)

Kolektīvā draudzīga, atsaucīga un patstāvīga, var uzticēt jebkuru uzdevumu, droši paļaujoties, ka uzdevums tiks izpildīts savlaicīgi un precīzi.

 

Marguss Treters
Noliktavas darbinieks

"Viss ir labi!"

Marguss ar lielu atbildības sajūtu pilda darba pienākumus un vienmēr gatavs palīdzēt. Viņš nekautrējas izteikt savu viedokli un nenoklusē svarīgus apgal- vojumus, kuri ir jāizsaka.